Akcja „Myśliwi pomagają”

 

  Akcja Myśliwi pomagają

 

Myśliwi pomagają – to główne hasło akcji, którą rozpoczynamy na szeroką skalę. Chcemy, aby opinia publiczna dowiedziała się o bardzo licznych działaniach prowadzonych przez myśliwych, Koła Łowieckie i Polski Związek Łowiecki. Nasze Koleżanki i Koledzy praktycznie każdego dnia pomagają potrzebującym. Organizują własne akcje, włączają się w lokalne inicjatywy, obejmują patronatem oraz współpracują z placówkami oświatowymi. Pokażmy za tym, że działania te mają naprawdę ogromną skalę.

Za pośrednictwem Zarządów Kół Łowieckich pragniemy zebrać jak najwięcej informacji, które wpisują się w hasło „myśliwi pomagają”. Aby ułatwić komunikację, Polski Związek Łowiecki utworzył dedykowany adres mailowy: myśliwipomagają@pzlow.pl na który prosimy przesyłać wszelkie informacje w tym zakresie. Prosimy bardzo, aby przesyłane na w/w adres informacje (wraz z fotografiami, filmami, itp.) przesyłać także na adres naszego Zarządu Okręgowego PZŁ w Płocku: zo.plock@pzlow.pl 

Pomysł jest bardzo prosty – pragniemy zachęcić wszystkich myśliwych do dzielenia się informacjami o wszelkich działaniach, w których uczestniczą na rzecz społeczeństwa. Skala tych działań nie ma znaczenia – liczy się po prostu każdy gest. Może to być pomoc udzielona potrzebującym ludziom, ale też zwierzętom.

Wszelkie przesłane zgłoszenia na podany powyżej adres mailowy wraz ze zdjęciami będą publikowane na stronie internetowej Polskiego Związku Łowieckiego, w zakładce „Myśliwi pomagają”. Działania te będą również cyklicznie podsumowywane w postaci komunikatów prasowych i publikacji w mediach. Koordynatorem tych działań w Zarządzie Głównym PZŁ jest Kolega Michał Niemczak, do którego prosimy kierować ewentualne zapytania, mailowo: m.niemczak@pzlow.pl lub telefonicznie 22/55 65 518.

Aby wykorzystanie zdjęć z wizerunkami osób było możliwe i prawnie bezpieczne, w załączeniu przesyłamy stosowne oświadczenie o wyrażenie zgody na wykorzystanie wizerunku. Oświadczenie to, musi podpisać każda osoba uwieczniona na zdjęciach dokumentujących akcję pomocy.

  Oświadczenie – Wizerunek

Koło Łowieckie Szarak Kutno

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Koło Łowieckie Krzyżówka Sierpc

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Koło Łowieckie TUR Sierpc

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Koło Łowieckie Łoś Kutno

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Koło Łowieckie Petroponowa

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarz
październik 2021
P W Ś C P S N
« lip    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Pogodynka
OSTOJA TVP 2.
Uprzejmie informujemy, że program telewizyjny „OSTOJA”, począwszy od dnia 24 kwietnia br. nadawany jest o godzinie 10.15 na kanale TVP 2.