Organy, komisje, zespoły.

 

tyui-150x150 btyui-150x150 btyui-150x150 btyui-150x150 btyui-150x150 btyui-150x150 btyui-150x150 btyui-150x150 b

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

Przewodniczący           – Marek Zaborowski

Członkowie:                  – Waldemar Kulczakiewicz

                                       – Łukasz Kowalski

                                       – Konrad Panek 

                                       – Paweł Sokolnicki

                                       

 

 

OKRĘGOWY SĄD ŁOWIECKI

Prezes OSŁ                  –

Z-cy OSŁ:                      –              

                                      –            

                                      –

Członkowie:                                  

                                     

 

 

 

ZESPÓŁ OKRĘGOWEGO RZECZNIKA DYSCYPLINARNEGO

Okręgowy Rzecznik    –

Z-cy ORD:                     –

                                   –

                                   –

 

 OKRĘGOWA KOMISJA REWIZYJNA

 Przewodniczący          –

 Członkowie:                 –

                                    –

                                    –

                                    –

                                    –

                                    –

 

 KOMISJA SZKOLENIOWA

 Przewodniczący           –

 Członkowie:                  –

                             –

                             –

                             –

                             –

                             –

                             –

                             –

                             –

                             –

                             –

 

 KOMISJA EDUKACJI EKOLOGICZNEJ

 Przewodniczacy            –

 Członkowie:                   –

                               –

                               –

                               –

 

 KOMISJA OCENY TROFEÓW

 Przewodniczący            –

 Członkowie:                   –

                              –

                              –

                              –

                              –

                              –

                              –

                              –

 

 KOMISJA KULTURY I PROMOCJI

 Przewodniczący            –

 Członkowie:                   –

                              –

                              –

                              –

                              –

                              –

                              –

                              –

                              –

                                                –
                                              

                                    

 

 

 

 

KOMISJA STRZELECKA

Przewodniczący              –

Członkowie:                     –

                               –

                               –

                               –

                               –

                               –

                               –

                               –

                               –

                               –

                               –

 

 KOMISJA KYNOLOGICZNA

 Przewodniczacy            –

 Członkowie:                   –

                               –

                               –

                               –

                               –

                               –

                               –

 

tyui-150x150 btyui-150x150 btyui-150x150 btyui-150x150 btyui-150x150 btyui-150x150 btyui-150x150 btyui-150x150 b

Kalendarz
Lipiec 2019
P W Ś C P S N
« Cze    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Pogodynka
OSTOJA TVP 2.
Uprzejmie informujemy, że program telewizyjny „OSTOJA”, począwszy od dnia 24 kwietnia br. nadawany jest o godzinie 10.15 na kanale TVP 2.