Władze i organy

 

tyui-150x150 btyui-150x150 btyui-150x150 btyui-150x150 btyui-150x150 btyui-150x150 btyui-150x150 btyui-150x150 b

 

OKRĘGOWA RADA ŁOWIECKA

Prezes ORŁ                  – Tadeusz Stokłosa

Wiceprezes ORŁ          – Stanisław Guziak

Sekretarz ORŁ              – Witold Pruchno

Członkowie:                  – Grzegorz Jachimiak

                                       – Ryszard Jeznach

                                       – Krzysztof Karolski

                                       – Kazimierz Kuligowski  

                                       – Krzysztof Kupniewski 

                                       – Andrzej Łapiński  

                                       – Jan Mierzejewski     

                                       – Wojciech Motylewski             

                                       – Kazimierz Nowakowski     

                                       – Karol Olesiński     

                                       – Jerzy Piechocki                

                                       – Tadeusz Pszczółkowski    

 

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

Przewodniczący           – Marek Zaborowski

Członkowie:                  – Kazimierz Czajkowski

                                       – Marek Grzelak

                                       – Waldemar Kulczakiewicz

 

 

OKRĘGOWY SĄD ŁOWIECKI

Prezes OSŁ                  – Sylwester Brukman

Z-cy OSŁ:                      – Andrzej Popiołek             

                                      – Tadeusz Poreda               

                                      – Wojciech Skorupski        

Członkowie:                 – Leon Deptuła                     

                                      – Jacek Gackowski              

                                      – Marcin Kowalski             

                                      – Adam Kumorowski          

                                      – Dariusz Łyziński                

                                      – Andrzej Niewiadomski    

 

 

 

ZESPÓŁ OKRĘGOWEGO RZECZNIKA DYSCYPLINARNEGO

Okręgowy Rzecznik    – Adam Dobrogoszcz

Z-cy ORD:                     – Ryszard Tomaszewski

                                   – Krzysztof Wawrocki

                                   – Jarema Zieliński

 

 OKRĘGOWA KOMISJA REWIZYJNA

 Przewodniczący          – Bogumił Ślubowski

 Członkowie:                 – Krzysztof Jagodziński

                                    – Łukasz Kowalski

                                    – Mariusz Kuligowski

                                    – Bogdan Palmąka

                                    – Andrzej Tomaszewski

                                    – Stanisław Urbański

 

 KOMISJA SZKOLENIOWA

 Przewodniczący           – Stanisław Guziak

 Członkowie:                  – Jacek Banach

                             – Tomasz Guziak

                             – Ryszard Jeznach

                             – Krzysztof Kupniewski

                             – Krzysztof Leśkiewicz

                             – Jerzy Piechocki

                             – Grzegorz Piotrowski

                             – Witold Pruchno

                             – Witold Różycki

                             – Tadeusz Stokłosa

                             – Andrzej Tomaszewski

 

 KOMISJA EDUKACJI EKOLOGICZNEJ

 Przewodniczacy            – Jozef Dydyna

 Członkowie:                   – Kazimierz Czajkowski

                               – Artur Falkiewicz

                               – Jacek Gackowski

                               – Beata Jankowska

 

 KOMISJA OCENY TROFEÓW

 Przewodniczący            – Krzysztof Leśkiewicz

 Członkowie:                   – Tomasz Guziak

                              – Waldemar Kulczakiewicz

                              – Mariusz Kuligowski

                              – Wojciech Nowicki

                              – Wiesław Pankowski

                              – Witold Pruchno

                              – Stanisław Urbański

                              – Marian Witeczek

 

 KOMISJA KULTURY I PROMOCJI

 Przewodniczący            – Andrzej Głowacki

 Członkowie:                   – Bogusław Bauer

                              – Paweł Dubielak

                              – Józef Dydyna

                              – Beata Jankowska

                              – Tadeusz Jankowski

                              – Krzysztof Karolski

                              – Krzysztof Potulski

                              – Stanisław Syperek

                              – Jan Wasiak

 

KOMISJA STRZELECKA

Przewodniczący              – Jacek Banach

Członkowie:                     – Marek Grzelak

                               – Ryszard Jeznach

                               – Kazimierz Nowakowski

                               – Wiesław Pankowski

                               – Grzegorz Piotrowski

                               – Przemysław Stasiniewski

                               – Marek Tarka

                               – Roman Wiliński

                               – Robert Witeczek

                               – Sławomir Wojciechowski

                               – Paweł Żółtowski

 

 KOMISJA KYNOLOGICZNA

 Przewodniczacy            – Tomasz Guziak

 Członkowie:                   – Grzegorz Grabowski

                               – Andrzej Kaszewski

                               – Przemysław Kupniewski

                               – Mariusz Kwiatkowski

                               – Wojciech Rosiewicz

                               – Zdzisław Trzciński

                               – Adam Zaborowski

 

tyui-150x150 btyui-150x150 btyui-150x150 btyui-150x150 btyui-150x150 btyui-150x150 btyui-150x150 btyui-150x150 b

Kalendarz
Październik 2017
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031EC
Pogodynka
OSTOJA TVP 2.
Uprzejmie informujemy, że program telewizyjny „OSTOJA”, począwszy od dnia 24 kwietnia br. nadawany jest o godzinie 10.15 na kanale TVP 2.