Strzelectwo

        

 

tyui-150x150 btyui-150x150 btyui-150x150 btyui-150x150 btyui-150x150 btyui-150x150 btyui-150x150 btyui-150x150 b

 

DSC06479

W dniach 13-14.07.2013   na strzelnicy myśliwskiej w Krzywiniu ZO Leszno odbyły się

46 Mistrzostwa PZŁ w klasie powszechnej. Okręg płocki reprezentowała drużyna w składzie :

Pietrzak Robert – Wojskowe Koło Łowieckie nr 310 „Soból” w  Warszawie

Kaszewski Andrzej – Koło Łowieckie „Petroponowa” w Płocku

Sosiński Bartosz – Koło Łowieckie „Daniel” w Płocku

Drużyna nasza zajęła dobre 12 miejsce na 49 drużyn z wynikiem 1305 / 1500 pkt.

Jest to nowy rekord punktacyjny naszego okręgu który nie został przekroczony od  ponad 11 lat a który  to wynik uzyskała inna drużyna w 2002 roku w Olsztynie.

Cieszy nas również fakt iż dwóch kolegów uzyskało klasę mistrzowską  Sosiński Bartosz 447/500 pkt oraz Pietrzak Robert 437 /500 pkt. a koledze Kaszewskiemu Andrzejowi zabrakło 4 punktów czyli praktycznie jeden  rzutek aby zdobyć klasę mistrzowską 421/500 pkt.

Cieszy fakt iż wybudowanie strzelnicy w naszym okręgu sprzyja rozwojowi strzelectwa i podnosi poziom umiejętności strzeleckich.

Nadmienię jeszcze iż koledzy bardzo równo strzelili dzika co jest istotną sprawą w uzyskaniu wyniku drużynowego. Wynik w kuli 530 dał drużynie bardzo dobre 5 miejsce w kuli.

 135_PANA_00102[1]135_PANA_00161[1]135_PANA_00215[1]135_PANA_00269[1]135_PANA_00272[1]135_PANA_00274[1]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                    Zasady-doskonalenia-umiejętności-strzeleckich

 

Wyniki indywidualne XLVI Mistrzostw PZŁ w Klasie Powszechnej
Wyniki drużynowe XLVI Mistrzostw PZŁ w Klasie Powszechnej

 

XXIX PUCHAR PREZYDENTA M. ZIELONEJ GÓRY – KLASYFIKACJA KOŃCOWA

( 14 września 2013 – Zielona Góra )

 

 PUCHAR PREZYDENTA MIASTA OLSZTYN – KLASYFIKACJA KOŃCOWA

( 17 sierpnia 2013 – Olsztyn )

 

XLVI MISTRZOSTWA STRZELECKIE PZŁ w KLASIE POWSZECHNEJ 

(13 – 14 lipca 2013 – Leszno)

 

Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA  – KLASYFIKACJA KOŃCOWA 

 ( 6 lipca 2013 – Koszalin/Manowo )

 

OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY SENIORÓW – KLASYFIKACJA KOŃCOWA

(29 czerwca 2013 – Piotrków Trybunalski )

 

 PUCHAR TORUŃSKIEJ KATARZYNKI – KLASYFIKACJA KOŃCOWA

( 15 czerwca 2013 – Toruń )

 

ELIMINACJE LIGI STRZELECKIEJ II RUNDA – KLASYFIKACJA KOŃCOWA

( 8 czerwca 2013 – Ostrołęka )

 

PUCHAR SWAROVSKI OPTIK – KLASYFIKACJA KOŃCOWA

( 11 maja 2013 – Piotrków Trybunalski )

 

PUCHAR PREZYDENTA MIASTA KONINA – KLASYFIKACJA KOŃCOWA

( 4 maja 2013 – Konin )

 

ELIMINACJE LIGI STRZELECKIEJ I RUNDA – KLASYFIKACJA KOŃCOWA

( 13 kwietnia 2013 – Ciechanów )

 

 PUCHAR BROWNINGA I WINCHESTERA – KLASYFIKACJA KOŃCOWA

( 6 kwietnia 2013 – Warszawa/Suchodół )

 

                                                         ARCHIWUM

TERMINARZ CENTRALNYCH ZAWODÓW STRZELECKICH PZŁ w roku 2013

TERMINARZ CENTRALNYCH ZAWODÓW STRZELECKICH PZŁ w roku 2012

TERMINARZ CENTRALNYCH ZAWODÓW STRZELECKICH PZŁ w roku 2011

 

 

tyui-150x150 btyui-150x150 btyui-150x150 btyui-150x150 btyui-150x150 btyui-150x150 btyui-150x150 btyui-150x150 b

 

 

 

 

Kalendarz
Październik 2017
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031EC
Pogodynka
OSTOJA TVP 2.
Uprzejmie informujemy, że program telewizyjny „OSTOJA”, począwszy od dnia 24 kwietnia br. nadawany jest o godzinie 10.15 na kanale TVP 2.